FOTO+VIDEO/ Shihni çfarë “fsheh” Rama në zyrën e tij në Kryeministri

Kryeministri Edi Rama ka nisur nga kjo e diele komunikimet javore me qytetaret, ndjekesit ne rrjetet sociale.

Ai ka komentuar zgjedhjen e Gramoz Rucit diten e shtune ne krye te Kuvendit teksa shprehu “keqardhje për sulmet e baltës”.

Por gjatë kohës që realizonte videon live, kryeministri lëvizte nga dera e hollit që të çon në zyrën e tij deri brenda zyrës, duke treguar kështu edhe disa detaje për të gjithë ne që nuk kemi mundësinë të hyjmë brenda saj.

Por ajo që ra në sy gjatë videos të realizuar në lëvizje nga Rama ishin disa detaje nga zyra e tij. Në pamjet duken topat e basketbollit, disa bluza dhe koshi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Foto-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Foto.jpg","attachment_id":"761977"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/foto-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/foto-1.jpg","attachment_id":"761976"}]

3 komente në “FOTO+VIDEO/ Shihni çfarë “fsheh” Rama në zyrën e tij në Kryeministri”

  1. Endri says:

    TURP!
    E ka bere kryeministrine si zhveshtore lojerash me dore.
    Mjere shqiptaret per keta te marre, qe kane e drejtuar historikisht!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *