Kur të martojnë me zor, reagimi i nuses ditën e dasmës do t’iu lërë pa fjalë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dita e dasmës supozohet të jetë një nga ditët më të lumtura për çiftet e sapomartuara.

Por, kjo nuk ndodh gjithmonë. Të paktën, jo kur çifti duket se është martuar me detyrim.

Kjo video e filmuar në Kinë dhe që është kthyer në virale në rrjetet sociale, tregon një çift të sapomartuarish, ku nusja nuk duket aspak e kënaqur.

Madje, ndërsa bashkëshorti përpiqet ta puthë, ajo largohet e mërzitur dhe e shtyn atë tej.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *