Pamjet e frikshme, uragani pushton shtëpinë në Florida

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Uragani Irma që goditur Florida-n, Georgia-n dhe Karolinën e Jugut në SHBA, është një nga stuhitë më të fuqishme të viteve të fundit.

Pamje të publikuara online, tregojnë dëmet e tmerrshme që ky uragan ka shkaktuar.

Në një video të filmuar brenda një shtëpie në Florida, duket momenti kur uji pushton banesën.

Ndërkaq, presidenti Donald Trump ka aprovuar gjendjen e emergjencës për shtetet e prekura nga uragani.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *