Pas zgjedhjes së Ruçit kryetar Kuvendi, Rama ka një mesazh për shqiptarët

Kryeministri Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes të diele t’i urojë që të gjithë shqiptarëve një ditë të mbarë më një foto nga Ujëvara e Grunasit në Theth.

Urimi i shefit të qeverisë vjen një ditë pas seancës që hapi legjislaturën e re të Kuvendit si dhe pas votimit të Gramoz Ruçit në krye të Kuvendit edhe me votat e opozitës.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një të dielë të qetë me këtë pamje fantastike të Ujvarës së Grunasit në Theth, një monument natyre i mbrojtur dhe ndër bukuritë më të veçanta të alpeve shqiptare”, shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/rama-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/rama.png","attachment_id":"761451"}]

10 komente në “Pas zgjedhjes së Ruçit kryetar Kuvendi, Rama ka një mesazh për shqiptarët”

 1. Stefan says:

  vazhdon plaku mere te na caj trapin, populli po vdes per buk ky vazhdon me teorite e duces.

  1. stefan says:

   o stefan budalla populli fukara ti me telefon 300euro apo sje popull ti

   1. Edkari says:

    Edi Rama pamvaresisht se eshte kryeminister i vendit eshte ne te njejten kohe jasht realitetit.
    Te tille kryeminister duhet te kene fundin e Nicolae Çausheskut.
    (ka dhe me keq,si Kadaffi)

 2. shvejk says:

  Stefan jam i gatshem te ti fal perdite 500 grame buke, edhe 2 domate po i deshe. Vetem mos vdis nga uria, se na ruajt zoti ngelemi pa budallenj pastaj.

 3. Stefan says:

  ah i shkreti un per idiotesite e ketij populli, nesje aq budallenj jeni sa ju rre fotografi me fotografi me ngjyra.

 4. Stefan says:

  ashtu thonte dhe ish udheheqesi yne sali druni qe kemi shitur 1000 000 karta AMC dhe kjo tregon qe populli jeton shkelqyeshem :)))))

 5. sapa says:

  Dhe pastaj cfare ndodhi u be shteti?u futen hajdutet shteterore brenda nates ne burg? hajdutet e energjise vazhdojne te futen ne burg por jo ata qe duhen.Kjo eshte tallje me popullin me fotografite tuaja.Apo te thuash dicka kete te diele qe te mendojne se je duke punuar per kete popull.Kur te futen shoket e tu hajdute shteterore ne burg mund te postosh ndonje fotografi dhe te besh krahasimin artistik.Por ajo nuk ndodh dhe nuk ka per te ndodhur kurre.

 6. dua says:

  Kujdes se Edo se mos jep Gjiknuri ndonje leje per HEC aty.

 7. xeni says:

  qenka fantastike pe hdrocentral si i paska shpetu babit?

 8. Konti Sbalta says:

  Ne gjirin e natyres njeriu ndjen qetesi dhe clodhje ; ftesa e kryeministrit nuk eshte per tu njohur thjeshte me natyren tone te bukur , por edhe per ta shijuar ate; vetem ne kete menyre ne do ta duam , ta shijojme e ta ruajme natyren tone te bukur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *