FOTOT/ Demi Rose tregon asetet

Ajo nuk ka turp që të eskpozojë format e saj.

Dhe këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një foto në Instagram.

E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin 22 vjeçarja dukej mjaft seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44231BAF00000578-4871242-Sizzling_Demi_Rose_22_looked_sensational_as_she_flaunted_her_eye-a-252_1505091263909-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44231BAF00000578-4871242-Sizzling_Demi_Rose_22_looked_sensational_as_she_flaunted_her_eye-a-252_1505091263909.jpg","attachment_id":"762432"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA3D8100000578-0-image-a-228_1505090522580-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA3D8100000578-0-image-a-228_1505090522580.jpg","attachment_id":"762431"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA3D8500000578-0-image-a-229_1505090559835-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA3D8500000578-0-image-a-229_1505090559835.jpg","attachment_id":"762430"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA365100000578-0-Demi_first_got_a_taste_for_the_limelight_when_she_was_chosen_to_-a-231_1505090593140-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA365100000578-0-Demi_first_got_a_taste_for_the_limelight_when_she_was_chosen_to_-a-231_1505090593140.jpg","attachment_id":"762429"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA361000000578-0-Since_then_she_has_accrued_more_than_5m_Instagram_followers_with-m-241_1505090813709-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA361000000578-0-Since_then_she_has_accrued_more_than_5m_Instagram_followers_with-m-241_1505090813709.jpg","attachment_id":"762428"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA3CA000000578-0-image-a-235_1505090620386-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA3CA000000578-0-image-a-235_1505090620386.jpg","attachment_id":"762427"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA36B400000578-0-Now_a_seasoned_professional_at_posting_eye_popping_Instagram_pho-a-239_1505090667215-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA36B400000578-0-Now_a_seasoned_professional_at_posting_eye_popping_Instagram_pho-a-239_1505090667215.jpg","attachment_id":"762426"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA366500000578-0-The_stunner_says_she_is_100_focused_on_her_career_and_dreams_of_-a-238_1505090663973-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43EA366500000578-0-The_stunner_says_she_is_100_focused_on_her_career_and_dreams_of_-a-238_1505090663973.jpg","attachment_id":"762425"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *