Gramoz Ruçi në krye të Kuvendit, reagon Fatos Nano: Miku im i vyer…!

Ish-kryetari i Partisë Socialiste, Fatos Nano, ka vlerësuar Gramoz Ruçin për zgjedhjen e tij në krye të Kuvendit të Shqipërisë.

Përmes një mesazhi në faqen e tij në “Facebook”, Nano e cilëson Ruçin mikun e tij të vyer.

Foto e publikuar nga Nano.

“Urime miku im i vyer Gramoz Ruçi për postin e ri tepër me vlerë në sferën politike dhe jo vetëm!”, shkruan Nano në “Facebook”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Nano-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Nano.jpg","attachment_id":"760392"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *