Topalli përkujton Azem Hajdarin dhe “thumbon” Bashën: Me liderë të vërtetë…

Jozefina Topalli ka kujtuar me një foto në rrjetin social Facebook ish-liderin e Partisë Demokratike, Azem Hajdari, i vrarë në vitin 1998.

Në foto ajo ka pozuar edhe krah  ish-kryeministrit Sali Berisha, teksa shkruan “me lidere te vertete”.

Ky status mund të konsiderohet edhe si një ironi me kryedemokratin Basha ndaj të cilit Topalli ka lëshuar një sërë kritikash të ashpra.

Statusi:

In memoriam

20 vjet me pare, ne opoziten e veshtire te 97-es, por me lidere te vertete, pa llogari dhe me zemer per te rivendosur Shqiperine ne shinat e demokracise!

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Topalli përkujton Azem Hajdarin dhe “thumbon” Bashën: Me liderë të vërtetë…”

  1. Shkodrani says:

    Po pra… “lider” te vertete!????!!! Te dh..fsha liderllekun! Kak makina e mut shoferi!!!

  2. Arber Iliri says:

    O Jozi Shqiperia e 2017 eshte shume me ndryshe se ajo e 97, ju keni mbet shume prapa, vendi ndryshon me muaj lere me vite e dekada, ketu qendron problemi i madh me te gjithe JU te PD.Le vizja e 90-91 ishte e shumices se shqiptareve jo e atyre qe uzurpuan partine qe duhet teishte krejt ndryshe nga sa u konfigurua, nga kjo vujti vendi 25 vite.Berisha duket i njejte si ne 97 megjithese atehere filloi levizjen mashtruese ne vend se kishte ndryshu.S’ka ndryshu fare nga ai i 1968 kur u be komunist me 8 nentor.Ket nese nuk e kuptoni tregoni se jeni te trashe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *