VIDEO/ Moment dramatik, vajzës i digjen flokët nga qirinjtë e tortës

Dita më e lumtur e një vajze të  vogël, pasi kishte ditëlindjen, nuk shkoi ashtu siç duhet.

Në momentin që vajza 11 vjeçe fiku qirinjitë e tortës dhe teksa donte të fikte dhe fishekzjarret i marin flakë flokët, pasi të afërmit e saj po hidhin letra zbukuruese drejt saj të cilat bënë që flaka të përhapet drejt fytyrës së vajzës.

Por fatmirëshit ata ndërhynë menjëherë dhe vajza pësoi vetëm disa dëmtime të lehta.

Videoja që besohet të këtë ndodhur në Argjentinë është bërë mjaft virale në rrjetet sociale.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *