“Berisha i lodhur nga impotenca e hershme dhe problemet hormonale të djalit. Nuk bëhet opozitë me pi**a si Salianj”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ish-badigardi i Sali Berishës, Izet Haxhia, ka “shëprthyer” ashpër kundër këtij të fundit dhe Partisë Demokratike, për gjëndjen që ajo është duke kaluar.

Ai shprehet se PD ka përfunduar në dorën e njerëzve si Salianji, ndërkohë që tashmë Berisha nuk ka më fuqi të merret me partinë.

“Ah moj Partia e idealeve te dhjetorit.

Si perfundove keshtu?

Ku i ke burrat e motit? Heroin perdhunes. Shaben hamshor, Jeminin e vogel por “punetor”

Po pse ore, me piçka si Salianji e me kryetarin model Amsterdami do beni opozite?

U bete gazi i botes.

Po tallet me ju edhe timonjeri vete, qe ka dobesi modelet e tipit ‘Salianji”.

Po qeshin me juve edhe Sadriu me kepuce te kuqe.

Po tallet me juve Partia e Shykriut me breke te grisura.

Nuk ju ben me derman as lideri historic i lodhur nga problemet hormonale te te birit dhe impotenca e vet e hershme.

Ndryshojeni emrin ore nga PD dhe Bejeni PMP (Partia e meshkujve piçka)

Me falni per fjalorin banal.

Kujt mos i pelqej ta beje report ne FB”, shkruan ai.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

9 komente në ““Berisha i lodhur nga impotenca e hershme dhe problemet hormonale të djalit. Nuk bëhet opozitë me pi**a si Salianj””

  1. fatmir ..... says:

   Edhe ti Ibret inicialet mbaji I.K.H (Ibret Kurva e Haklajve) se fiks kurva e tyre ke qene. Kot te kane denuar per vrasjen e Azemit. Ti aty ishe ne rolin e kurves jo ne rolin e vrasesit. Dhe klani berisha prandaj nuk te heq qafe. Se je kurve.Na fal per fjalorin banal se ndoshta do preferoje me shume fjalen baxhelle ose lavire por kam frike se njeh vetem fjalen kurve.

   1. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

    O Izet ,or djali jem ,
    Krahasimi jot or BURR osht gabim se PIÇKA osht burim jete 😉
    Ta krahasosh nji Parti qi po vdes me organin qe sjell ne jete te ardhmen ose ke probleme me pjellorin ose duhet te boshsa me shpejt specializim per gjinekoligji qi ta kuptosh rrolin qi lun PIÇKA.
    E verteta qi duhet thane se PD osht Partija e Bythqimve,e Byth Palarve,e Byth Lepirsave,e Byth Frymve.e Kokbythve dhe ,e Trubythve.
    Mos ma shaj PIÇKEN or Izet TRIMI se kom me te mallku.
    Te hongert PIÇKA 😉

 1. mire kjo pune..... says:

  Tamam, birbo!
  Fjalorin banal po e perdor pa pike ndjese!
  Mire e ke !!!
  Koka jote ka formen e atij organi!

 2. harillaqi says:

  Bravo! Tamam keshtu jane ata por nuk mund te meret njeri me gomaret e pd-ke,se jane plakur.Edhe ai qe eshte i ri ne kryet te partise, nuk ka si t’ja beje bythes se tij per seks bythe.Po thone se e ka gjetur nje homo andej nga amerika per kete pune.

 3. j says:

  Ata jane degjenerata. Kurse ti sherbetor i degjeneratave,dy here degjenerate.
  Te pakten ata ishin degjenerata per interesat e veta ,ti per te tjeret.

 4. Fjori says:

  Ku shkon me kete fjalor ky njeri. Tema, mos i botoni keto.

 5. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

  Izet djali jem,Krahasimi jot osht gabim se PIÇKA osht burim jete 😉
  Ta krahasosh nji Parti qi po vdes me organin qe sjell ne jete te ardhmen ose ke probleme me pjellorin ose duhet te bosh specializim per gjinekoligji.
  PD osht Partija e Bythqimve,e Byth Palarve,e Byth Lepirsave,e Byth Frymve.e Kokbythve dhe ,e Trubythve.
  Mos ma shaj PIÇKEN or Izet TRIMI se kom me te mallku.
  Te hongert PIÇKA 😉

 6. lapi says:

  Sa keq ka perfunduar populli yne kur mundesine per tu shprehur e kane dhe ish veglat e perdorura nga saliu. Po kjo eshte puna e shqiptarit, sa ishe vegla e tij, si nje p**ane e vogel beje c’te thoshte. Tani qe u prishen pazaret e ke fituar ca leke, je bere dhe ti opinionist. Por ama ta dish qe per ato pak njerez si puna ime e miqve te mi prape llumi i ketij vendi ngelesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *