Berisha: Mijëra njerëz më kanë kërkuar të rikthehem në PD, pas humbjes së 25 qershorit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ish-kreu i PD-së, Sali Berisha ka thënë sot pë Çlirim Pekën, se pas humbjes së PD-së në zgjedhjet e qershorit ka pasur me mijëra mesazhe që kërkonin që ai të rikthehej në krye të partisë.

“Berisha ka bërë një deklaratë dhe do gabojnë gjithnjë ata qe s’i marrin deklaratat ashtu siç i them unë.

Kam përsëritur disa herë, se largimi im është pa rikthim.

Në situatën e krijuar pas zgjedhjeve, kishte me mijëra mesazhe që më kërkonin rikthim.

Por kjo s’mund të bëhej kurrë”, tha ai.

“Rikthimi im nuk i sherben PD-se, por as vendit tim”, perfundoi Berisha.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Berisha: Mijëra njerëz më kanë kërkuar të rikthehem në PD, pas humbjes së 25 qershorit”

 1. Baedhi Tolabi says:

  Ky coc ka “kuptuar”,me hir apo pa hir,nuk e di…Por qe si i tredhur duket,kete e kupton kushdo,i cili kerkon te mesoje te vertetat dhe eshte nje vezhgues i paanshem…
  Sali Vicidol Berisha,vetem i vrare mund te “zbriste” nga kali-keshtu ka thene,Namik Fadile Hoti,qe i ndrite shpirti atje ku eshte…

 2. Taras Bulba says:

  Aman ktheu mor kriminel,besoj se nja 6 muaj do rishe se me pas do behesh kryetar ne qeli,hajde se edhe na duhesh per gogol si dhe qe PS te rije edhe nja 12 vjete te tjera ne qeveri ,se me Lulzimen e me Monikun Kryemadhi edhe mund ta humbi mbas 8 viteve pushtein,une mendoj qebte veni Mul n ose Nardin kryetar qe te merni pushtetin pas 4 viteve

 3. Fadil Hutaj says:

  Obobo tha erdhi fundi i botes. Me miliarda shqiptare i kerkojne Berishes te shpetoje shqiperine nga PS-ja.
  Kur kurva kendon si e virgjer… eshte shume e besueshme. PD-ja do te rilinde kur te kete kohe Berisha. Nuk ia paska qejfi medemek se po merret me pastrimin e figures tani.
  Karrikature linde, katrahure u bere, ne katastrofe do vdesesh mor i paudhe.

 4. Askushi says:

  Kheu por jo i gjall.

 5. like says:

  aq vota i duhen ktij. se mos ka pyetur ndonjehere ky per vullnet shumice.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *