FOTOT/ Deputetët i zë gjumi në sallën e Kuvendit, ja cilët morën një dremitje gjatë fjalës së Ramës

Një seance e gjatë dhe maratonë ka qenë ajo e djeshma, e cila zgjati deri në orët e para të mëngjesot të sotëm, teksa diskutohej mbi programin e qeverisë së mandatit të ri.

Programi “Rama 2” u miratua këtë mëngjes me 78 vota pro dhe 51 kundër.

Megjithatë, në orët e vona të natës së mbrëmshme, kryeministri Rama ka mbajtur replikën e fundit, të përmbledhur në 10 pika, referuar gjithçka u tha gjatë gjithë seancës nga deputetët e dy opozitave.

Pavarësisht replikave të kryeministrit, disa prej deputëtëve janë dorëzuar dhe nuk e kanë fshehur dot lodhjen dhe “luftën” me orët e gjumit.

Në këto foto shikoni se si deputeti i LSI për qarkun e Beratit, Gledjon Rahovica është gati për gjumë, ashtu si edhe deputetja më e re në kuvend, përfaqësuese e PDIU në Dibër, Reme Lala.

Po ashtu një dremitje duket se ka marrë edhe deputeti demokrat Genc Pollo.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/pollo-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/pollo.jpg","attachment_id":"763487"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/22-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/22.jpg","attachment_id":"763486"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/deput-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/deput.jpg","attachment_id":"763484"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/pollo-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/pollo.jpg","attachment_id":"763487"}]

4 komente në “FOTOT/ Deputetët i zë gjumi në sallën e Kuvendit, ja cilët morën një dremitje gjatë fjalës së Ramës”

 1. spartaku says:

  Nuk eshte per t’a mare per te keq.Mendoni te rrish ne nje vend i ulur me ore te tera,me gjithe ate lodhje te madhe,e te mos zere gjumi.Eshte per te ardhur keq.Eshte normale.

 2. tomorraku says:

  Opozita e pergjumur ; e lodhur nga fjalet qe ka derdhur si lume ne sallen e parlamentit te ri , tashti sheh enderren e “pushtetit”

 3. sadna babul ka bidai says:

  KJO ESHTE PER ATO QE KANE PUNU ME VITE TURNI TRETE QE TA PROVONI CFARE ESHTE TE RRISH NE PUNE NATE RESPEKT

 4. Stefan says:

  ca mos te zej gjumi nga plaku mere, iku sala erdhi i plamu mere tjeter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *