FOTOT/ E kuqja e Bellës “tërbon” demat, supermodelja provokon me pozat hot

Ajo ka dominuar në Javën e Modës në New York duke ecur në pasarelë për Oscar de la Renta, Anna Sui, Prabal Gurung, Alexander Wang dhe Jason Wu. Dhe tani Bella Hadid po punon për nxjerrjen e video kalendarit për revistën LOVE.

Ylli 20-vjeçar ka postuar një video hot në Instagram e veshur me vetëm me të brendshme të kuqe brenda një gome të madhe makinash.

Supermodelja ekspozoi format e saj trupore mahnitëse dhe u shfaq shumë provokuese.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *