FOTOT/ E kuqja e Bellës “tërbon” demat, supermodelja provokon me pozat hot

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo ka dominuar në Javën e Modës në New York duke ecur në pasarelë për Oscar de la Renta, Anna Sui, Prabal Gurung, Alexander Wang dhe Jason Wu. Dhe tani Bella Hadid po punon për nxjerrjen e video kalendarit për revistën LOVE.

Ylli 20-vjeçar ka postuar një video hot në Instagram e veshur me vetëm me të brendshme të kuqe brenda një gome të madhe makinash.

Supermodelja ekspozoi format e saj trupore mahnitëse dhe u shfaq shumë provokuese.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44363BF800000578-0-image-m-26_1505254552830-636x356-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44363BF800000578-0-image-m-26_1505254552830-636x356.jpg","attachment_id":"763403"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43B9246300000578-0-Lonely_Bella_could_be_seen_in_her_pink_underwear_looking_restles-a-84_1504229864334-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43B9246300000578-0-Lonely_Bella_could_be_seen_in_her_pink_underwear_looking_restles-a-84_1504229864334.jpg","attachment_id":"756587"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Bella-Hadid-Roland-Garros-total-Nike-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Bella-Hadid-Roland-Garros-total-Nike-4.jpg","attachment_id":"704616"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-hadid-swimsuit-photos-los-angeles-august-2015_1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bella-hadid-swimsuit-photos-los-angeles-august-2015_1.jpg","attachment_id":"692602"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42D6488B00000578-4744710-Dynamic_duo_She_was_joined_by_model_gal_pal_Bella_Hadid_on_the_o-a-52_1501474518742-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42D6488B00000578-4744710-Dynamic_duo_She_was_joined_by_model_gal_pal_Bella_Hadid_on_the_o-a-52_1501474518742.jpg","attachment_id":"737582"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/04\/Bella-hadid-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/04\/Bella-hadid.jpg","attachment_id":"365064"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4398526E00000578-4826592-Busting_with_excitement_Bella_Hadid_took_to_Instagram_on_Saturda-m-14_1503796460476-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4398526E00000578-4826592-Busting_with_excitement_Bella_Hadid_took_to_Instagram_on_Saturda-m-14_1503796460476.jpg","attachment_id":"754819"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Bella-Hadid-696x348-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Bella-Hadid-696x348.jpg","attachment_id":"759947"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E6D3100000578-4867320-White_hot_Bella_and_Gigi_Hadid_walked_the_runway_at_Brandon_Maxw-a-87_1504923321678-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/440E6D3100000578-4867320-White_hot_Bella_and_Gigi_Hadid_walked_the_runway_at_Brandon_Maxw-a-87_1504923321678.jpg","attachment_id":"761143"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42260EB000000578-4680168-Celebrating_love_Kendall_Jenner_21_and_Bella_Hadid_20_took_to_th-a-129_1499634722177-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42260EB000000578-4680168-Celebrating_love_Kendall_Jenner_21_and_Bella_Hadid_20_took_to_th-a-129_1499634722177.jpg","attachment_id":"723244"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *