FOTOT/ Të gjithë sytë tek bukuroshja Emily

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo gjithmonë arrin që të tërheqë vëmëndjen kudo ku ajo shkon dhe çfarë do që ajo bën.

Dhe Emily Ratajkowski siguroi që të gjithë sytë të ishin në të teska ajo ecte në rrugët e New York të martën.

E veshur me një palë pantallona të ngushta dhe një bluzë të shkurtër 26 vjeçaja nxorri në pah linjat perfekte trupore.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44336E8200000578-4878340-Very_bright_Emily_accessorized_her_chic_ensemble_with_a_canary_y-a-10_1505256507546-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44336E8200000578-4878340-Very_bright_Emily_accessorized_her_chic_ensemble_with_a_canary_y-a-10_1505256507546.jpg","attachment_id":"763637"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44336E0B00000578-4878340-Orange_you_cute_Emily_Ratajkowski_proved_she_had_sex_appeal_on_a-a-9_1505256507531-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44336E0B00000578-4878340-Orange_you_cute_Emily_Ratajkowski_proved_she_had_sex_appeal_on_a-a-9_1505256507531.jpg","attachment_id":"763635"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44336E2A00000578-4878340-Hot_couple_alert_The_brunette_beauty_was_accompanied_by_her_long-a-8_1505256507384-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44336E2A00000578-4878340-Hot_couple_alert_The_brunette_beauty_was_accompanied_by_her_long-a-8_1505256507384.jpg","attachment_id":"763634"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44344D5100000578-4878340-Catwalker_The_Gone_Girl_star_added_height_to_her_frame_with_a_pa-a-124_1505296147356-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44344D5100000578-4878340-Catwalker_The_Gone_Girl_star_added_height_to_her_frame_with_a_pa-a-124_1505296147356.jpg","attachment_id":"763633"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44344A0A00000578-4878340-Putting_her_best_foot_forward_On_her_Instagram_story_the_Entoura-m-13_1505256926008-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44344A0A00000578-4878340-Putting_her_best_foot_forward_On_her_Instagram_story_the_Entoura-m-13_1505256926008.jpg","attachment_id":"763638"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44336E2200000578-4878340-image-a-14_1505257079293-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44336E2200000578-4878340-image-a-14_1505257079293.jpg","attachment_id":"763632"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43FCAB0E00000578-0-image-a-126_1505254242994-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/43FCAB0E00000578-0-image-a-126_1505254242994.jpg","attachment_id":"763636"}]

1 komente në “FOTOT/ Të gjithë sytë tek bukuroshja Emily”

  1. DinPak says:

    Hera e pare qe duket mire kjo. Dhe, e dini, pse? Sepse ka mbuluar syte me syze. Nuk ka modele me sy me te shemtuara se kjo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *