VIDEO/ Moment tronditës, punëtori i lavazhit sulmon seksualisht një grua

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti tronditës kur një punëtor lavazhi hyn brenda makinës së klientes dhe i prek asaj gjoksin.

Gruaja Sarah Barmes u sulmua seksualisht nga punëtori i një lavazhi kur dërgoi makinën e saj për ta larë në Wales.

42-vjecarja u ngacmua seksualisht nga punëtori Azad Hassan.

“Unë shkova për të larë makinën dhe ai më largoi nga kolegu i tij duke më dërguar në një vend tjetër. Ishte momenti që hapi derën dhe preku gjoksin tim duke më thënë ‘Nice’.

Nuk reagova fare, thjesht e injorova se isha në gjendje shoku dhe nuk mendoja se dikush do e bëntë këtë,” – ka treguar Sarah për rastin.

Pasi ajo e dënoncoi në polici, Hassan u dënua me 5 vite burg për sulmin seksual ndaj gruas.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *