FOTOT/ Rama jep lajmin e mirë për foshnjën që u dogj: Altea është jashtë çdo rreziku, do rikthehet te familja

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë nga vogëlushja 2-vjeçare Altea Jubi nga Peqini, e cila disa muaj më parë që u dogj në pjesën më të madhe të trupit pasi ra në një tenxhere me qumësht të nxehtë.

Teksa poston fotot e vogëlushes në facebook Rama bën me dije se ajo është jashtë çdo rreziku dhe gati për t’u kthyer në shtëpi me prindërit e saj.

“A ju kujtohet Altea, bebja që u dogj dhe kishte vetëm një fije shprese për jetën? Sot ajo është jo vetëm përfundimisht jashtë çdo rreziku, po gati për t’u kthyer në shtëpi me prindërit e saj🙏🤗🌹”,- shkruan Rama.

Për kurinin e saj jashtë shetit u kujdes vetë kryeministri Edi Rama, i cili pak kohë më parë mundësoi kurimin e saj në Turqi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21728527_10155142638481523_9153081361639268660_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21728527_10155142638481523_9153081361639268660_n.jpg","attachment_id":"764933"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21731130_10155142638476523_857276842376484180_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/21731130_10155142638476523_857276842376484180_n.jpg","attachment_id":"764932"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/650499__HyZiJyh7SZ-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/650499__HyZiJyh7SZ.jpeg","attachment_id":"764934"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *