VIDEO/ Pamje dramatike, infermieres i bie foshnja nga karroca

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti kur një infermiere, e cila ishte duke tundur një foshnje në karrocë, padashur e rrëzon atë në tokë.

Pamjet e filmuara në një spital në Kinë, tregojnë çastet kur infermierja përkund fëmijën në karrocë, por në një moment e shtyn më fortë se ç’duhet.

Kjo ka bërë që karroca të përmbyset dhe fëmija të bjerë në dysheme.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *