VIDEO/ Pamje tronditëse, burri hyn në restorant dhe vret 34 vjeçarin teksa ishte duke ngrënë

Pamjet e tmerrshme tregojnë  një vrasës që largon një vajzë të vogël nga dera përpara se të godasë një person që ishte ulur në një restorant.

Njeriu i armatosur hyn brenda lokalit dhe qëllon me 4 plumba njeriun me këmishë të bardhë të quajtur Climaco Segundo Uriana, 34 vjeç.

Vrasja ndodhi në një restorant, në Maracaibo të Venezuelës.

Sipas autoriteteve vendase personi që u vra është pjesë e një organizate kriminale të njohur në Venezuelë.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Pamje tronditëse, burri hyn në restorant dhe vret 34 vjeçarin teksa ishte duke ngrënë”

  1. fieraku4u says:

    TE PAKTEN VRASESI ESHTE TREGUAR NJERI ME PARIME. NUK E KA LEJUAR VAJZEN E VOGEL TE SHIKOJ SKENEN E VRASJES.
    KURSE KETU NE ALBANISTAN NDONJEHER, VRASIN NJEREZ PERPARA FEMIJEVE TE VEGJEL.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *