Xeni i Saliut ironizon Ramën: Përfituesi i gjakut tënd nuk duhet t’i japë makinës për 2 javë

Djali i ish-kryeministri Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka ironizuar gjestin human të shefit të ekzekutivit Edi Rama pasi ky i fundit dhe stafi i tij dhuruan gjak në ambjentet e Kryeministrisë ditën e djeshme.

Përmes një mesazhi në faqen e tij të Facebook, Shkëlzen Berisha shkruan se ai person që do të jetë përfitues i gjakut të Ramës, nuk duhet t’i japë makinës për dy javë.

“Përfituesi i gjakut të Ramës nuk duhet ti japë makinës për 2 javë”- shkruan Berisha në faqen e tij të facebook, mesazh të cilin e shoqëron edhe me një foto të vjetër të kryeministrit teksa jep gjak.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Rama-1-389x280-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Rama-1-389x280.jpg","attachment_id":"764787"}]

13 komente në “Xeni i Saliut ironizon Ramën: Përfituesi i gjakut tënd nuk duhet t’i japë makinës për 2 javë”

 1. AMY says:

  zeni i berishes nuk ka goje te flase, me Ramen sidomos eshte te krahasosh nje mize te keqe, me nje Kale te fuqishem, te palodhshem. (miza eshte zeni i berishes, dhe Kali Rama ),
  Laj gojen ti mor hajdut i berishes, dhe pastaj fol per te tjeret, je njeri me pa vlere ne kete vend qe fiton para pa punuar asnje dite,

  1. Grigor says:

   Rama ka akoma goxha punë per te bere te provoje se eshte AI qe thote, our kur flet ky kërriçi i Saliut, te vijne zorret tek goja. Nuk ka as inteligjencen per te kuptuar kur nuk duhet folur. A thua sikur Liria e ka zene me Petrit Vasilin.


   1. Ti mirë e ke o miku im Grigor
    Po ç’pret nga ky piçderr,
    Të paktën Edi e dhuron ca gjak
    Kurse shkëlzeni vetëm merr!

  2. rruspija ripjelljes says:

   e ka fjalen per kokainen qe ka KM.. ne gjak

 2. Dyrrahu says:

  Kurse gjakun tend, o Shkelzen, kush e merr do t’i prishen gjenet sepse ti as nga nena e as nga babai nuk ke gjak te paster.
  Kete pune e din me se miri personi qe perkujdesej per Saliun gjate viteve te 90-a.

 3. Xha Dreçi says:

  Xeni do te thote me humorin e tij qe nuk duhet dhene gjaku si Rama qe mbetet gjest fisnik por sopas Xenit gjaku duhet marre si psh gjaku i femijeve te djegur te Gerdecit qe te udhetojme per qejf ne bote me dashnoren pa breke.
  Mentaliteti i malesorit mbetet ligji i kanunit. Coje ku te duash dhe pasuroje sa te dush. Maloku mbetet malok

 4. Ivan i madh says:

  Ke te drejte o kopili i kriminel Berishes se ai jep gjak kurse ti, yt ate dhe familja juaj kriminele ja keni pire gjakun gjithe shqipetareve. Familje e felliqur vampiresh me Drakulen Berisha ne krye.

 5. Zhozituta says:

  Jep gjak edhe ti o kungull se perfituesit te gjakut tend do ti shqyhen pantallonat nga sasia e viagres qe ke ne gjak

 6. J says:

  Hajde dru me prej or taj !!!

 7. Apo jo? says:

  Ndoshta _ Por kush merr gjakun tend rrezikon te martohet me kushuriren….

 8. zen qeni says:

  Zen qeni ky pidh mashqull familje e degjeneruar ne sherbim te serbise dhe njerzve te saj

 9. Ilaç says:

  Kurse me gjakub tend behet eunuk

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *