FOTOT/ Modelja shfaqet seksi në rrugët e Londrës

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë hiret e saj trupore sa herë që të ketë mundësi.

Dhe Olivia Buckland e bëri këtë sërish, teksa u shfaq sensacionale gjatë paraqitjes në London Fashion Ëeek.

Ish ylli i Love Island kishte thyer rregullat e modës, pasi u paraqit e veshur sportive dhe elegante.

23 vjeçarja dukej mjaft seksi, teksa tregoi gjoksin dhe këmbët me tatuazhe.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514D1E00000578-4889102-image-m-153_1505501280714-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514D1E00000578-4889102-image-m-153_1505501280714.jpg","attachment_id":"765744"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514E4800000578-4889102-image-a-152_1505501265309-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514E4800000578-4889102-image-a-152_1505501265309.jpg","attachment_id":"765746"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514EA900000578-4889102-image-m-151_1505501255423-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514EA900000578-4889102-image-m-151_1505501255423.jpg","attachment_id":"765745"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514AEC00000578-4889102-image-m-134_1505501004796-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514AEC00000578-4889102-image-m-134_1505501004796.jpg","attachment_id":"765747"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514C8D00000578-4889102-image-m-132_1505500845877-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514C8D00000578-4889102-image-m-132_1505500845877.jpg","attachment_id":"765748"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514DE200000578-4889102-image-m-131_1505500821076-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44514DE200000578-4889102-image-m-131_1505500821076.jpg","attachment_id":"765749"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FDD900000578-4889102-image-m-155_1505501329313-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FDD900000578-4889102-image-m-155_1505501329313.jpg","attachment_id":"765742"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FCF200000578-4889102-image-m-154_1505501301089-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FCF200000578-4889102-image-m-154_1505501301089.jpg","attachment_id":"765743"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FF7B00000578-4889102-image-m-161_1505501475002-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FF7B00000578-4889102-image-m-161_1505501475002.jpg","attachment_id":"765739"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FE9900000578-4889102-image-m-158_1505501453833-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FE9900000578-4889102-image-m-158_1505501453833.jpg","attachment_id":"765740"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FEEA00000578-4889102-image-a-159_1505501461782-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4450FEEA00000578-4889102-image-a-159_1505501461782.jpg","attachment_id":"765741"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *