Rama publikon një video nga Belshi i rilindur, komentuesi: Shqiptarët s’kanë bukë, lëri reklamat

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes të diele t’i urojë të gjithë shqiptarëve një ditë të mbarë me disa pamje nga Belshi.

Teksa shkruan në faqen e tij të facebook: “MIRËMËNGJES 😀 dhe me këto pamje nga Belshi i rilindur, ju uroj një të diel të qetë 🌹”, Rama publikon dhe një video ku shihet transformimi i Bashkisë së Belshit.

Por kaq ka mjaftuar që ndjekësit në faqen e tij të bëjnë shumë komente ku kishte nga ata që e kritikonin kryeministrin, ndërsa disa të tjerë e përgëzonin për punën e deritanishme të qeverisë.

Ndërsa një komentues i shkruan Ramës t’i lërë reklamat se familjet shqiptare sipas tij janë pa bukë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Komente-400x45-150x45.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Komente-400x45.jpg","attachment_id":"765651"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Capture-22-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Capture-22.png","attachment_id":"765650"}]
                 Loading...