FOTOT/ Brenda vilës luksoze të Zlatan Ibrahimoviç

Ai është një nga futbollistët më të njohur, duke fituar qindra mijëra paund çdo javë pasi luan për një nga klubet më të mira të botës.

Dhe sigurisht me milionat që Zlatan Ibrahimoviç fiton bën një jetë luksoze.

Dhe këtë gjë do ta shikoni në fotot e mëposhtme që Daily Mail ka përzgjedhur vetëm nga shtëpia e tij luksoze e cila ka dalë në shitje për 5 milion paund.

Shtëpia ka gjashtë dhoma gjumi, një dhomë lojërash, bodrum vere si dhe palestër të rrethuar nga një kopsht i bukur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312B600000578-4892684-image-a-30_1505657930966-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312B600000578-4892684-image-a-30_1505657930966.jpg","attachment_id":"766457"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312B200000578-4892684-image-a-27_1505657928867-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312B200000578-4892684-image-a-27_1505657928867.jpg","attachment_id":"766458"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312C800000578-4892684-image-a-34_1505657939585-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312C800000578-4892684-image-a-34_1505657939585.jpg","attachment_id":"766459"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312F100000578-4892684-image-a-36_1505657960287-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312F100000578-4892684-image-a-36_1505657960287.jpg","attachment_id":"766460"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312F600000578-4892684-image-a-45_1505657985192-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312F600000578-4892684-image-a-45_1505657985192.jpg","attachment_id":"766461"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312C300000578-4892684-image-a-48_1505657991234-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312C300000578-4892684-image-a-48_1505657991234.jpg","attachment_id":"766462"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312E400000578-4892684-image-a-32_1505657935050-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312E400000578-4892684-image-a-32_1505657935050.jpg","attachment_id":"766464"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4463130300000578-4892684-image-a-37_1505657964634-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4463130300000578-4892684-image-a-37_1505657964634.jpg","attachment_id":"766465"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4463131100000578-4892684-image-a-42_1505657975874-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4463131100000578-4892684-image-a-42_1505657975874.jpg","attachment_id":"766466"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4463130C00000578-4892684-image-a-44_1505657983069-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4463130C00000578-4892684-image-a-44_1505657983069.jpg","attachment_id":"766467"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312E900000578-4892684-image-a-49_1505657995802-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/446312E900000578-4892684-image-a-49_1505657995802.jpg","attachment_id":"766463"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4464B85B00000578-4892684-image-a-39_1505657970591-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4464B85B00000578-4892684-image-a-39_1505657970591.jpg","attachment_id":"766456"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *