Ajeti në formacionin më të mirë të javës në Seria A

Arlind Ajeti është përzgjedhur në formacionin më të mirë të javës së katërt nga portali i njohur italian “tuttomercatoweb”.

Mbrojtësi i kombëtares sonë ka bërë një paraqitje fantastike ndaj Interit, duke arritur që të ndalë për 66 minutat që ishte në fushë skuadrën e Spalletit.

Kjo është paraqitja më e mirë e Ajetit gjatë këtij sezoni.

Në portë është përzgjedhur Handanovic, ndër mbrojtje Calabria, Ajeti, Skriniar dhe Kolarov.

Në mesfushë ka vend për Basellin, Nainggolan, para tyre Chiesa dhe Mertens që mbështesin dyshen Kalinic-Dybala.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *