FOTOT/ Provokon Kylie Jenner…

Ajo asnjëherë nuk ka turp që të tregojë trupin e saj.

Dhe të mërkurën Kylie Jenner e bëri këtë, teksa tregoi linjat perfekte trupore përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

20 vjeçarja shfaqet tejet seksi në një korset të bardhë, dhe nxjerr në pah linjat perfekte trupore.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4489E98000000578-0-image-a-117_1505971501180-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4489E98000000578-0-image-a-117_1505971501180.jpg","attachment_id":"768033"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4469C18300000578-4905458-image-m-121_1505974116495-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4469C18300000578-4905458-image-m-121_1505974116495.jpg","attachment_id":"768031"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4489174900000578-4905458-image-m-119_1505973402864-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4489174900000578-4905458-image-m-119_1505973402864.jpg","attachment_id":"768032"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/447C355C00000578-4905458-image-a-122_1505974327339-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/447C355C00000578-4905458-image-a-122_1505974327339.jpg","attachment_id":"768030"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/442AF82300000578-0-image-m-6_1505168520109-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/442AF82300000578-0-image-m-6_1505168520109.jpg","attachment_id":"768029"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/images-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/images-13.jpg","attachment_id":"768026"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/download-1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/download-1-5.jpg","attachment_id":"768027"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/download-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/download-15.jpg","attachment_id":"768028"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *