Patozit ‘nuk i del inati’ për garën e 22 korrikut: Prova pse Basha s’mund të flasë më, mbushi kutitë…!

Ish-deputeti demokrat, Astrit Patozi, i cili u la jashtë listës së PD-së për zgjedhjet e 25 qershorit, ka reaguar sërish për zgjedhjet qe kjo force politike beri kete verë.

Pikerisht nga zgjedhjet qe u mbajten ne 22 korrik demokratët votuan qe ti jepnin nje tjeter mandat Lulzim Bashes, i cili ishte ne gare perballe ish deputetit te PD-se, Eduard Selamit.

Por përpos deklaratave të vazhduara për këto zgjedhje, ish-deputeti Patozi ka reaguar sërish, duke e cilësuar procesin një farsë.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Patozi thotë se ka prova për faktin se “Basha nuk mund të flasë për zgjedhjet që u mbajtën brenda partisë”.

Postimi i Astrit Patozit:

Ja pse Lulzim Basha nuk mund të flasë për zgjedhje të lira. “Fiks fare” risjell provat e farsës së 22 korrikut, ku votat e demokratëve u manipuluan dhe kutitë u mbushën.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Patozit ‘nuk i del inati’ për garën e 22 korrikut: Prova pse Basha s’mund të flasë më, mbushi kutitë…!”

  1. taraboshi says:

    O Patoz kapeni demin per briresh ,,,Mos i bjer samarit por bjeri kalit .Pa e lexu cfar ke shkruar ta bera kete koment SEPSE .Luli nuk ka byth me hap gojen pa lejen e Sales jo me me ba lista me heq e vendos ke don Luli .Ju fushaten cadren cdo gje ja keni miratu ngz qe kishi frike Salen prandaj mos u beni qesharake .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *