Skëndërbeu publikon çmimet e biletave për ndeshjen me Partizanin

Ditën  e shtunë, në orën 19:00, në stadiumin ‘Skënderbeu’, do të luhet super sfidaq e javës së tretë Skëndërbeu-Partizani.

Të dyja ekipet do të kenë vetëm një objektiv, marrjen e tre pikëve pasi janë dy pretendentët kryesorë për të fituar titullin kampion.

Klubi i Skëndërbeut ka publikuar dhe çmimet e biletave për këtë duel.

 Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 200 Lekë të reja

Tribuna C – 300 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 400 Lekë të reja

Tifozët miq (Partizani) – 300 Lekë

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *