Atentat ndaj shefit të qarkullimit të Lezhës, breshëri kallashnikovi mbi banesë

Qëllohet me armë zjarri tip kallashnikov banesa e shefit të qarkullimit të Mirditës Gjovalin Toma.

Raportohet se në orët e para të mëngjesit  rreth orës 3 të mëngjesit persona të paidentifikuar kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të banesës së shefit të qarkullimit të Mirditës.

Deri më tani nga të shtënat me armë nuk raportohet për të lënduar.

Burime bëjnë me dije se plumbat kanë prekur murin e shtëpisë ndërsa në brendësi të banesës janë gjetur dy plumba.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Shëngjin.

Policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Atentat ndaj shefit të qarkullimit të Lezhës, breshëri kallashnikovi mbi banesë”

  1. Bajram says:

    Ka femije ky qe do ti justifikoje azilin ne France,Angli apo gjetke?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *