E rëndë në Shkodër, xhaxhai vret nipin me thikë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës këtë të shtunë.

Xhaxhai ka vrarë me thikë nipin në afërsi të teatrit “Migjeni”.

Sipas informacioneve të para nga kjo ngjarje e rëndë ka mbetur i vrarë Mirsad Kuçi, ndërsa  autor i krimit është shtetasi Bujar Kuçi i cili është arrestuar tashmë.

NJOFTIMI I POLICISE  

Më datë 23.09.2017, rreth orës 15:50, ka ardhur nje telefonatë në sallën operative se në lagjen Vojo Kushi, Shkodër në afërsi të teatrit “Migjeni” pas një konflikti familjar, xhaxhai ka goditur me mjet prerës nipin i tij.

Menjëherë kanë shkuar shërbimet e Policisë ku kanë konstatuar se shtetasi Bujar Kuçi, vjeç 62, ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasin M. K. vjeç 33, i cili si pasojë e plagëve të marra ka gjetur vdekjen.

Falë veprimeve të shpejta të Policisë është bërë e mundur kapja dhe arrestimi në flagrancë i autorit.
Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “E rëndë në Shkodër, xhaxhai vret nipin me thikë”

  1. Lloji says:

    Perendim i Eger, si ne filmat West nuk ka vlere jeta, kur vret nipin me THIKE per tjetrin e ben “gratis” pa kurfar problemi….pupupuu

  2. karakas says:

    race e ndyre skeni nevoje per shkaun ju se eleminoheni vete me njeri tjetrin

Lini një Përgjigje te shiiti baba Mondi nuk paguan dritat! Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *