FOTOT/ Një modele seksi si Bella Hadid

Ajo prej disa ditësh po qëndron në Itali për javën e modës në Milano.

Dhe Bella Hadid nuk kishte se si të mos tërhiqte vëmëndjen në këtë eveniment me bukurinë e saj.

Së fundi ajo u shfaq rrugëve të Milanos e veshur me një futan të zi.

Ajo dukej mjaft seksi dhe elegante.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B55BB00000578-0-image-a-125_1506128180203-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B55BB00000578-0-image-a-125_1506128180203.jpg","attachment_id":"769430"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B560600000578-0-image-m-119_1506128080980-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B560600000578-0-image-m-119_1506128080980.jpg","attachment_id":"769433"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B522D00000578-0-image-a-120_1506128086063-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B522D00000578-0-image-a-120_1506128086063.jpg","attachment_id":"769432"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B55C100000578-0-image-a-122_1506128124592-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B55C100000578-0-image-a-122_1506128124592.jpg","attachment_id":"769431"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B55FE00000578-0-image-a-124_1506128180160-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B55FE00000578-0-image-a-124_1506128180160.jpg","attachment_id":"769429"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B55F900000578-0-image-a-126_1506128185403-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B55F900000578-0-image-a-126_1506128185403.jpg","attachment_id":"769428"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B523D00000578-0-image-a-127_1506128189993-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B523D00000578-0-image-a-127_1506128189993.jpg","attachment_id":"769427"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B532500000578-0-image-a-128_1506128192701-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B532500000578-0-image-a-128_1506128192701.jpg","attachment_id":"769426"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B540500000578-0-image-a-129_1506128194376-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B540500000578-0-image-a-129_1506128194376.jpg","attachment_id":"769425"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B51A000000578-4911986-image-a-143_1506126647555-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/449B51A000000578-4911986-image-a-143_1506126647555.jpg","attachment_id":"769424"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *