FOTOT/ Vajza mbipeshë pozon topless

Fotografitë e një vajze mbipeshë me të dashurin e saj janë bërë virale në rrjete sociale pasi ajo është shfaqur topless në krah të të dashurit.

Stephanie dhe Arryn u fotografuan javën e kaluar dhe shfaqen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

“Sinqerisht, kurrë nuk jam ndjerë më tërheqëse. Isha shumë nervoze derisa pashë rezultatin final. Nuk dija cfarë të prisja, por kur pashë albumin u trondita. Unë isha kaq e dashuruar dhe cdo person duhet ta shohë veten në këtë mënyrë,” – tha Stephanie për Huffpost.

Ato kanë pozuar në pozicione të ndryshme, ndërsa vihen re tatuazhet e shumta që kanë në trup.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488AE0F00000578-4908568-image-m-55_1506049437563-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488AE0F00000578-4908568-image-m-55_1506049437563.jpg","attachment_id":"769417"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488ADFF00000578-4908568-image-m-53_1506049418703-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488ADFF00000578-4908568-image-m-53_1506049418703.jpg","attachment_id":"769416"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488AE1F00000578-4908568-image-m-52_1506049344751-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488AE1F00000578-4908568-image-m-52_1506049344751.jpg","attachment_id":"769415"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488ADF300000578-4908568-image-m-49_1506049315512-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488ADF300000578-4908568-image-m-49_1506049315512.jpg","attachment_id":"769414"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488ADFB00000578-4908568-image-m-47_1506049287711-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488ADFB00000578-4908568-image-m-47_1506049287711.jpg","attachment_id":"769413"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488AE1300000578-4908568-image-m-48_1506049300983-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4488AE1300000578-4908568-image-m-48_1506049300983.jpg","attachment_id":"769412"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *