Paloka kundër fraksioneve në PD: Mbetën të pavlerë, dorën e bashkëpunimit mos ta marrin për dobësi

Nënkryetari i PD Edi Paloka është kundër idesë së krijimit të fraksioneve në Partinë Demokratike.

Me anë të një statusi në rrjetetin social facebook Paloka shkruan se… “Kur dikush dorën e shtrirë për bashkëpunim e merr si dobësi, është fatkeqësi, por fatkeqësi për ata vetë që nuk kuptojnë se sa të pavlerë mbeten”.

Astrit Patozi ishte i pari që hodhi idenë e krijimit të fraksioneve brenda Partisë Demokratike, ndërkohë ai gjeti mbështetjen edhe të grupit që kërkon largimin e Bashës nga drejtimi i PD.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Paloka kundër fraksioneve në PD: Mbetën të pavlerë, dorën e bashkëpunimit mos ta marrin për dobësi”

  1. mom says:

    Paloka je nje nga njerezit me medioker te parlamentit. Katastrofa e PD-se ka edhe fytyren tende dhe dallkaukeve te tjere qe bejne karriere ne PD pa asnje lloj merite.

  2. Rea says:

    Ky eshte medioker jo vetem ne thenie por edhe shprehje,fizionomi..quo vadis…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *