Flet pas skandalit seksual Kevin Hart, ja e vërteta e videos dhe një mesazh për gruan

Kevin Hart foli gjatë një performance në Xhorxha për herë të parë mbi skandalin seksual që e përfshiu javët e fundit.

Komediani 38-vjeçar e nisi shfaqjen e tij duke i thënë publikut këto fjalë: “Kemi shumë gjëra për të thënë sot, njerëz!” Pasi falenderoi fansat për mbështetjen që i kanë dhënë këto kohë, Hart premtoi se “do të përmirësohej si njeri”.

Kevin Hart u pa në një video seksi javët e fundit dhe në Instagram ai i kërkoi falje bashkëshortes së tij shtatzënë dhe dy fëmijëve.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Flet pas skandalit seksual Kevin Hart, ja e vërteta e videos dhe një mesazh për gruan”

  1. Shemia says:

    Veprimet e qelbura nuk reklamohen.

  2. enter"" says:

    Llotaria amerikane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *