FOTOT/ Njihuni me binjaket 65 vjeçare që ende kërkohen në botën e modës

Shumica e njerëzve në moshën 60 vjeçare zgjedhin që të heqin dorë nga angazhimet e shumta në punë apo diku tjetër dhe zgjedhin të bëjnë një jetë më të qetë, pa shumë angazhime.

Por kjo mënyrë hetese duke u tërhequr nga angazhimet e shumtë nuk është për Zoe dhe Gay Spink. Mbretëreshat e bukurisë ende punojnë si modele edhe pse janë në moshën 65 vjecare.

Binjaket, të cilat fituan së bashku titullin “Miss Britania e Madhe” kur ishin të reja, po vazhdojnë të jenë më në formë se kurrë, pasi kanë nënshkruar kontratën me një agjenci të modës në Londër.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/448271A300000578-0-image-m-29_1506290444043-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/448271A300000578-0-image-m-29_1506290444043.jpg","attachment_id":"770385"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4474BDEC00000578-0-Their_careers_have_taken_off_since_winning_several_beauty_queen_-a-30_1506290453543-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4474BDEC00000578-0-Their_careers_have_taken_off_since_winning_several_beauty_queen_-a-30_1506290453543.jpg","attachment_id":"770383"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44826DDA00000578-0-image-m-8_1506289599026-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44826DDA00000578-0-image-m-8_1506289599026.jpg","attachment_id":"770384"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4482753300000578-4915748-image-m-37_1506290760706-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4482753300000578-4915748-image-m-37_1506290760706.jpg","attachment_id":"770388"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/448275F400000578-4915748-image-a-38_1506290774216-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/448275F400000578-4915748-image-a-38_1506290774216.jpg","attachment_id":"770387"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/448275BC00000578-4915748-image-a-39_1506290782147-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/448275BC00000578-4915748-image-a-39_1506290782147.jpg","attachment_id":"770386"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4474BDA500000578-0-image-a-11_1506289680670-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/4474BDA500000578-0-image-a-11_1506289680670.jpg","attachment_id":"770382"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Zoe-dhe-Gay-Spink-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/Zoe-dhe-Gay-Spink.jpg","attachment_id":"770389"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *