Pas mbledhjes së kryesisë që degjeneroi në sherr, Basha takim “urgjent” me grupin parlamentar

Pasditen e sotme në orën 16:00 do të mblidhet grupi parlamentar i Partisë Demokratike.

Pas mbledhjes me Kryesinë dhe kryetarët e 68 degëve, Basha do të informojë grupit për procesin e analizës dhe modernizimin e Partisë Demokratike.

Të enjten Basha mblodhi Kryesinë e PD, e cila degjeneroi në sherr dhe përplasje mes Jemin Gjanës dhe Valbona Mezinit.

Ndërsa ditën e shtunë Basha mblodhi kryetarët e degëve për të nisur procesin e analizës në bazë për humbjen dhe nisjen e procesit të modernizimit të së djathtës.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Pas mbledhjes së kryesisë që degjeneroi në sherr, Basha takim “urgjent” me grupin parlamentar”

  1. harillaqi says:

    Nuk ka tru Basha te modernizoi pd-ke.Ai e ka mendjen ne Holand te vila luksoze.Nuk i plasi bytha per partine atij.Ai rri ne krye te partise per “hunde”,se kerkon te behet i famshem.Sa i famshem mund te behet gomari,aq behet edhe Basha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *