VIDEO/ Barack Obama ende i dëshiruar, mbështetësit e brohorasin: Ti je presidenti ynë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Çifti Obama janë parë duke lënë një vendbanim privat në fshatin Greenwich në qytetin e New Yorkut, të cilët janë brohoritur fuqishëm nga një turmë e cila ishte duke i pritur jashtë.

Në videon që DailyMail ka publikuar shihet se Barack dhe Michelle Obama kur dolën nga banesa, në lagjen e elitës Manhattan, drejtë makinës së tyre të blinduar të zezë.

“Ne të duam ty!”, thërrisnin turma drejt ish presidentit Obama, i cili tashmë filloi të kthehet në jetën publike pas një pushimi të gjatë.

“Ende je presidenti jonë”, vazhduan të thirrisnin mbështetësi te Obamës.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *