FOTOT/ Mbathjet e Hitlerit shiten në ankand, nuk do ta besoni shifrën marramëndëse që u blenë

Të brendshmet  Adolf Hitler janë shitur në një ankand  për 7 mijë dollarë në SHBA.

Udhëheqësi famëkeq i la të brendshmet e tij në lavanderi pasi qëndroi në një hotel austriak më 1938.

Të brendshmet ishin ruajtur shumë mirë dhe janë ekspozuar nga Alexander Historical Auctions të Chesapeake City, në Maryland dhe janë blerë nga një person që ka kërkuar të jetë anonim.

Të brendshmet mbajnë të qëndisur inicialet e diktatorit A.H.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/nintchdbpict000355608178-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/nintchdbpict000355608178.jpg","attachment_id":"770838"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/nintchdbpict000355608187-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/nintchdbpict000355608187.jpg","attachment_id":"770839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/nintchdbpict000355608137-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/nintchdbpict000355608137.jpg","attachment_id":"770837"}]

1 komente në “FOTOT/ Mbathjet e Hitlerit shiten në ankand, nuk do ta besoni shifrën marramëndëse që u blenë”

  1. Analisti elitar says:

    Personi anonim eshte Edvini Drama

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *