VIDEO/ Rama shfaq parkun e ri të lojërave në Tiranë, komentuesit i kujtojnë kohën si kryebashkiak: Ferrat dhe ca kotecë pulash i le ti…

Kryeministri Edi Rama ka uruar mëngjesin e sotëm në Facebook-un e tij me pamje nga parku më i ri i lojërave për fëmijë mbrapa Piramidës në kryeqytet.

“Ferrat e djeshme janë transformuar në një hapësirë plot frymëmarrje e mundësi argëtimi për fëmijë, prindër e gjyshër. Ky transformim do të vijojë më tutje me ndërhyrje të tjera rrënjësore për kthimin e Piramidës në një qendër të madhe kulturore për të rinjtë,” shkruan më tej Rama.

Por ka nga ato komentues që e kritikojnë kryeministrin se ky i fundit e kishte lënë në këtë gjendje gjatë kohës që ishte kryetar bashkie.

“Ne ate gjendje e le dhe ti me kujtohet mire , ca kotece pulash dhe asgje tjeter , ndaj mos bej krahesime me kundershtarin tend politik,” shkruan njëri prej komentuesve.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Rama shfaq parkun e ri të lojërave në Tiranë, komentuesit i kujtojnë kohën si kryebashkiak: Ferrat dhe ca kotecë pulash i le ti…”

  1. @ says:

    Lum si ne qe kemi nje k/minister, i cili i ben te gjitha..
    E do sportist, e do artist, bahcevan e lulishtar, bojaxhi dhe lustraxhi, le pastaj arkitekt, urbanist, historian, filizof. etj…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *