FOTOT/ “Jemi me ofertë, dashurohu me njërën nga ne dhe na merr të dyja”

Dy motra binjake ruse kanë vendosur se ka ardhur momenti që të gjejnë shpirtin e tyre binjak, por ato nuk kanë ndërmend që të ndahen nga njëra tjetra dhe për këtë arsye kanë vendosur që edhe të marrin të njëjtin burrë.

Por ky i fundit duhet të plotësojë një kusht jetik për t’u martuar me dy motrat, Adel dhe Alina Fakhteeva, të jetë jashtëzakonisht i pasur.

22-vjeçaret, të cilat vijojnë shkollimin në Universitet, janë të famshme në qytetin e tyre të lindjes, Kazan, në Rusinë qendrore, ku njihen për blogun e tyre të modës, ku pozojnë foto jo pak provokuese.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527559_4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527559_4.jpg","attachment_id":"771881"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527562_5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527562_5.jpg","attachment_id":"771880"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527568_7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527568_7.jpg","attachment_id":"771878"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527572_8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527572_8.jpg","attachment_id":"771877"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527565_6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527565_6.jpg","attachment_id":"771879"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527577_9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527577_9.jpg","attachment_id":"771876"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527580_10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527580_10.jpg","attachment_id":"771875"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527583_11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527583_11.jpg","attachment_id":"771874"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527587_12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527587_12.jpg","attachment_id":"771873"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527593_13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527593_13.jpg","attachment_id":"771872"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527598_14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527598_14.jpg","attachment_id":"771871"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/150652750222-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/150652750222.jpg","attachment_id":"771888"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527551_3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527551_3-1.jpg","attachment_id":"771889"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527555_2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506527555_2-1.jpg","attachment_id":"771891"}]

1 komente në “FOTOT/ “Jemi me ofertë, dashurohu me njërën nga ne dhe na merr të dyja””

 1. Sa bote e bukur eshte sot .
  Kishte binjake edhe ne kohen tone ,
  por jo oferta te ksaj natyre maaah .
  Kjo rini sot eshte me shume fat .
  Un desha vetem nji binjake dhe ajo “e poshtra” me braktisi .
  Lum ai qe dokete fatin ,me te dyja binjaket . 😛

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *