VIDEO/ Plas grushti në Tiranë, djali zbret nga kamioni dhe përleshet me dy të tjerë: Do të …

Plas keq sherri në zonën e Astirit në Tiranë. Disa persona jane perfshire ne nje sherr te forte mes tyre, me të shara dhe pastaj edhe me grushte.

Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ, dy persona zbresin nga një makinë e vogël dhe shkojnë drejt një tjetër personi që është në kamion.

Në këtë moment djali zbret nga kamioni dhe konflikohet me ta. “Ishte shumë trafik, ai i kamionit donte të kalonte shpejt, kurse ai ia bllokoi rrugën”- thone deshmitaret.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Plas grushti në Tiranë, djali zbret nga kamioni dhe përleshet me dy të tjerë: Do të …”

  1. enter"" says:

    Sjellje prej autoktonesh te vertete

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *