FOTOT/ Gigi Hadid tregon më shumë se ç’duhet

Ajo është duke shijuar udhëtimet e saj nëpër Evropë për të promovuar koleksionin e fundit të Tommy Hilfiger.

Dhe Gigi Hadid është shfaqur mahnitëse në Paris.

E veshur me një fustan të bardhë të çarë deri në bel dhe me dekolte të hapur, 22-vjeçarja tregoi me elegancë dhe finesë hiret e saj trupore.

Por supermodelja rrezikoi me fustanin pasi i ekspozoi gjoksin më shumë se ç’duhet dhe të brendshmet e zeza.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CD759D00000578-4927188-image-a-1_1506582104608-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CD759D00000578-4927188-image-a-1_1506582104608.jpg","attachment_id":"772209"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CD75A900000578-4927188-image-a-2_1506582210979-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CD75A900000578-4927188-image-a-2_1506582210979.jpg","attachment_id":"772210"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC48B600000578-0-image-m-80_1506546981222-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC48B600000578-0-image-m-80_1506546981222.jpg","attachment_id":"772208"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC57AC00000578-0-image-m-82_1506547539631-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC57AC00000578-0-image-m-82_1506547539631.jpg","attachment_id":"772207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC598300000578-4927188-image-a-101_1506547903989-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC598300000578-4927188-image-a-101_1506547903989.jpg","attachment_id":"772206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC599C00000578-4927188-image-m-100_1506547898596-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC599C00000578-4927188-image-m-100_1506547898596.jpg","attachment_id":"772205"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CD335700000578-4927188-image-a-25_1506557499815-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CD335700000578-4927188-image-a-25_1506557499815.jpg","attachment_id":"772204"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CD336000000578-4927188-image-a-27_1506557568518-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CD336000000578-4927188-image-a-27_1506557568518.jpg","attachment_id":"772203"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC57BC00000578-4927188-image-a-111_1506547991310-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC57BC00000578-4927188-image-a-111_1506547991310.jpg","attachment_id":"772202"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC59E800000578-4927188-image-m-110_1506547979352-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC59E800000578-4927188-image-m-110_1506547979352.jpg","attachment_id":"772201"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC76F600000578-4927188-image-a-121_1506548090639-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC76F600000578-4927188-image-a-121_1506548090639.jpg","attachment_id":"772200"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC82CC00000578-4927188-image-a-122_1506548148801-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44CC82CC00000578-4927188-image-a-122_1506548148801.jpg","attachment_id":"772199"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *