FOTOT/ Modelja e bëshme tregon asetet

Iskra Laurence është një nga modelet që ka goditur industrinë e modës duke lënë të kuptohet që jo vetëm të jesh e dobët do të thotë që je e bukur apo bën për modele.

Përmes profilit të saj në Instagram, Iskra promovon bukurinë femërore duke pasur edhe një trup të mbushur.

Dhe fotot e saj të publikuara së fundmi nga bregdeti, padyshim që e faktojnë këtë.

2 komente në “FOTOT/ Modelja e bëshme tregon asetet”

 1. Arben SHEHU says:

  Qysh nga lashtesia, vertetohet nje fakt i pakundershtueshem, qe bukuria femerore nuk qendron tek femrat e dobeta, apo modelet e sotme, por tek femrat e shendeteshme, e te bukura me trup sportiv.
  Trup i bukur eshte pikerisht ai qe i ka linjat te rrumbullakosura, dhe jo nje trup ku dallohen brinjet dhe gallganet.
  Iskra LAURENCE eshte pikerisht per kete arseye nje trup i mrekullueshem.
  Arbeni

 2. Kurvari autobuzave says:

  Fat bitch

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X