FOTOT/ Modelja e bëshme tregon asetet

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Iskra Laurence është një nga modelet që ka goditur industrinë e modës duke lënë të kuptohet që jo vetëm të jesh e dobët do të thotë që je e bukur apo bën për modele.

Përmes profilit të saj në Instagram, Iskra promovon bukurinë femërore duke pasur edhe një trup të mbushur.

Dhe fotot e saj të publikuara së fundmi nga bregdeti, padyshim që e faktojnë këtë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534454_Iskra-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534454_Iskra-2.jpg","attachment_id":"772045"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534451_Iskra-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534451_Iskra-1.jpg","attachment_id":"772046"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534458_isk-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534458_isk.jpg","attachment_id":"772044"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534462_3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534462_3.jpg","attachment_id":"772043"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534465_4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534465_4.jpg","attachment_id":"772042"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534470_5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/1506534470_5.jpg","attachment_id":"772041"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/41988E7000000578-4623498-As_a_current_Australian_size_16_US_12_La_Tecia_is_considered_a_p-m-32_1498030433845-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/41988E7000000578-4623498-As_a_current_Australian_size_16_US_12_La_Tecia_is_considered_a_p-m-32_1498030433845.jpg","attachment_id":"772040"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/41988F3800000578-4623498-With_her_hourglass_figure_La_Tecia_said_she_is_lucky_to_have_her-a-21_1498030842219-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/41988F3800000578-4623498-With_her_hourglass_figure_La_Tecia_said_she_is_lucky_to_have_her-a-21_1498030842219.jpg","attachment_id":"772039"}]

2 komente në “FOTOT/ Modelja e bëshme tregon asetet”

 1. Arben SHEHU says:

  Qysh nga lashtesia, vertetohet nje fakt i pakundershtueshem, qe bukuria femerore nuk qendron tek femrat e dobeta, apo modelet e sotme, por tek femrat e shendeteshme, e te bukura me trup sportiv.
  Trup i bukur eshte pikerisht ai qe i ka linjat te rrumbullakosura, dhe jo nje trup ku dallohen brinjet dhe gallganet.
  Iskra LAURENCE eshte pikerisht per kete arseye nje trup i mrekullueshem.
  Arbeni

 2. Kurvari autobuzave says:

  Fat bitch

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *