FOTOT/ Biondja seksi shfaqet pa të brendshme

Kudo ku ajo shkon dhe çfarë do që ajo bën merr gjithë vëmendjen.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të enjten mbrëma, teksa Chloe Ferry iu bashkua skuadrës  së Neëcastle për xhirimet e serisë së 16-të në show e MTV.

Ylli 22 vjeçar kishte veshur një fustan të kuq, në të cilin tregoi format tejet seksi trupore.

Biondja seksi dukej e mahnitshme dhe vëmendje mori edhe fakti që ajo ishe pa të brendshme duke ekspozuar të pasmet dhe gjoksin shpërthyes.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DABC0300000578-4933016-image-a-47_1506683997527-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DABC0300000578-4933016-image-a-47_1506683997527.jpg","attachment_id":"772824"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DAC1E300000578-4933016-image-m-67_1506684875540-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DAC1E300000578-4933016-image-m-67_1506684875540.jpg","attachment_id":"772823"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DAD34B00000578-4933016-image-m-65_1506684860499-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DAD34B00000578-4933016-image-m-65_1506684860499.jpg","attachment_id":"772822"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DABBF200000578-4933016-image-a-68_1506684898922-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DABBF200000578-4933016-image-a-68_1506684898922.jpg","attachment_id":"772821"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DABD7C00000578-4933016-image-a-75_1506685104562-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DABD7C00000578-4933016-image-a-75_1506685104562.jpg","attachment_id":"772820"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DABB4700000578-4933016-image-a-69_1506684908756-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DABB4700000578-4933016-image-a-69_1506684908756.jpg","attachment_id":"772819"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DAB9C000000578-4933016-image-a-71_1506684926820-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44DAB9C000000578-4933016-image-a-71_1506684926820.jpg","attachment_id":"772818"}]

1 komente në “FOTOT/ Biondja seksi shfaqet pa të brendshme”

  1. BlediQa says:

    Aman ku na i gjeni keto lopa… as qeni im nuk i preferon ato..
    4 kile krem.. 5 kile silikon 2 kile botox futi dhe nja 200 gram buzekuq.. dhe menyre me e mire per te ta shpifur nuk ka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *