FOTOT/ 80 peshkaqenë rrethojnë zhytësit në befasi, mundin të shpëtojnë sepse…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një grup prej 80 peshkaqenësh është gjëja e fundit që një grup zhytësish në brigjet e Bahamasit  duan të përballen.

Një inxhinier na New  Jersey, Troy Iloski ka kapur momentin kur ai dhe ekuipazhi i tij  po eksploronte në det, rreth 20 metra nën ujë.

Videoja tregonin 50 vjeçarini cili ruante gjakftohtësinë  dhe mundohej të mbante të qetë peshkaqenët, pasi vetëm ashtu mund ta largonte frikën.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44D2576000000578-4928638-image-a-38_1506604860823-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44D2576000000578-4928638-image-a-38_1506604860823.jpg","attachment_id":"773072"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44D2574000000578-4928638-image-a-39_1506604870899-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44D2574000000578-4928638-image-a-39_1506604870899.jpg","attachment_id":"773071"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44D2575A00000578-4928638-image-a-40_1506604894451-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/09\/44D2575A00000578-4928638-image-a-40_1506604894451.jpg","attachment_id":"773070"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *