Qytetari dixhital i Berishës: Bandat bëjnë ligjin në kryeqytet, lëvizin me makina të blinduara

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një stutusi në “Facebook” thotë se bandat e narkotrafikut po bëjnë ligjin në kryeqytet.

Duke iu referuar qytetarit dixhital Berisha shkruan se disa persona lëvizin me mjete të blinduara dhe të armatosur, ndërsa policia nuk merr masa.

Më tej ai poston fotot dhe mesazhin e qytetarit dixhital.

Statusi i Sali Berishës:

Ne narko-shtetin e Norieges narko-bandat bejne ligjin ne mes te kryeqytetit!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Zoti Berisha pershendetje desha te denoncoj nje fakt se ne lagjen time te ish parku ka persona qe qarkullojne me mjete te blinduara dhe policia e tiranes nuk merr masa ata jane te armatosur dhe nuk e kan problem te na terrorizojne e kupton vet ti se kujt band i perkasin ju lutem na ndihmoni se nuk jetohet keshtu anonim te lutem po tedergoj dhe fotot e makinave Tesapo ardhura nga amerika”.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *