FOTOT/ “Kujdes Emily se të doli në pah…”

Emily Ratajkowski tërheq vëmendjen kudo ku shkon dhe çfarë do që ajo bën.

Modelja 26-vjeçare ishte qendra e vëmendjes në festën e Vogue gjatë Javës së Modës në Paris.

Emily kishte zgjedhur të mos vishte reçipeta për këtë event.

Ajo nxorri në pah hiret e saj trupore pasi kishte veshur vetëm një bluzë shumë të hapur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X