FOTOT/ Super Amber Rose

Amber Rose nuk e fsheh më romancën e re me reperin 21 Savage dhe sw fundmi u shfaq në krah të partnerit në protestën “SlutWalk” në Los Anxheles.

Ajo zgjodhi një kostum prej superheroine për të dalë në rrugët e “qytetit të engjëjve”.

Në shoqërinë e 33-vjeçares, ish-i i Kanye Ëest, ishte edhe Blac Chyna.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959400_am-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959400_am.jpg","attachment_id":"775007"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959414_am1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959414_am1.jpg","attachment_id":"775006"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959422_am2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959422_am2.jpg","attachment_id":"775005"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959429_am3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959429_am3.jpg","attachment_id":"775004"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/44F1762600000578-0-image-m-88_1506961253985-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/44F1762600000578-0-image-m-88_1506961253985.jpg","attachment_id":"774998"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/44F10AE600000578-0-image-a-80_1506961062899-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/44F10AE600000578-0-image-a-80_1506961062899.jpg","attachment_id":"774999"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/44F174EE00000578-0-image-m-90_1506961288131-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/44F174EE00000578-0-image-m-90_1506961288131.jpg","attachment_id":"775000"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959458_am5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959458_am5.jpg","attachment_id":"775002"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959482_am9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959482_am9.jpg","attachment_id":"775001"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959452_am4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1506959452_am4.jpg","attachment_id":"775003"}]

1 komente në “FOTOT/ Super Amber Rose”

  1. Miri says:

    Xhesika Ndoj dhe Kallashi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *