“4 klane që drejtojnë”/ Pas deklaratave të forta të ambasadorit Lu, Rama takim me Xhafën e Ruçin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryeministri Edi Rama ka nisur një takim me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi në Kryesinë e Kuvendit.

Ky takim vjen dy ditë pas deklaratave të forta të ambasadorit amerikan Donald Lu i cili tha se janë 4 klane që drejtojnë 20 familje të cilat orientojnë krimin në Shqipëri.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *