Michelle surprizon Barack Obamën për 25-vjetorin e martesës, ja dedikimi emocionues

Michele dhe Barack Obama janë një nga çiftet më të përfoluara për dashurinë e tyre dhe që kanë fituar zemrat e njerëzve në mbarë botën.

Dhe në 25-vjetorin e martesës ish-Zonja e parë e Amerikës ka bërë një dedikim prekës për bashkëshortin e saj.
Ajo ka postur një fotografi të martesës të realizuar 25-vite më parë në rrjetin e saj social Instagram me mbishkrimin: “Gëzuar 25-vjetorin! Pas një çerek shekulli, ti je akoma shoku im më i mirë dhe njeri më i jashtëzakonshëm që unë njoh. Të dua!”

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *