Nikoll Lesi: Në mars do të ketë arrestime të bujshme, do kërcasin prangat për politikanët

Nikollë Lesi i ftuar në Artur Zhejit “360grade”, në Ora News ka folur pas deklaratave të ambasadorit amerikan i cili tha me tone të ashpra se janë 4 klane dhe 20 familje që kontrollojnë krimin në vend.

Lesi ka lëshuar një deklaratë të fortë ku thuhet se brenda muajit mars do të ketë arrestime të bujshme.

Brenda marsit do të ketë arrestime të bujshme.

Do të kërcasin prangat mbi çdo politikan të korruptuar.

Shërbimet kanë ardhur po rregullojnë dhe sistemojnë dosjet e peshqve të mëdhenj dhe do të ketë peshq të mëdhenj në pranga”, shprehet Lesi.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Nikoll Lesi: Në mars do të ketë arrestime të bujshme, do kërcasin prangat për politikanët”

 1. The Punisher says:

  Ja dhe copa e mishit me dy sy, kopjon stilin e ” gazetarit investigues” nga Tunizia Artan Hoxha apo prokurorit algjerian Llalla.Vari leshte.

 2. Mihali says:

  Jo Nikoll Jo , arestimit do te fillojne para vitit te ri.Nuk do te festojne ne shtepi por hapsan.Ndersa familjet e tyre do te festojne ne dyert e burgjeve duke ju cuar batanie dhe trahana per te ngren.
  I pari ne radhe eshte Saliu,mbas tij vjen Likja me Moniken ndiqen nga Luli me 220 miljon € ne qaf per rugen e Kombit,
  pastaj me radhe vazhdon Lista Lu me shullazet,Lul Berishet,Balilin e te tjer banditet.Prit Nikoll s’ke par gje akoma. Do dhitet beu qe bente pordha.

 3. donatela trofi says:

  Ky mirditor, nje person tipik nga soji I atyre qe nuk meren serjozisht

 4. sapa says:

  Neqoftese qendron kjo do duheshin burgje per te pakten 10 mije njerez te korruptuar!Vetem si fillim!e kam te veshtire ta besoj.Ka sa te duash hajdute energjie per ne burg ne vend te atyre.

 5. leshi says:

  Ky Leshi e di mire se i ka thene miku i tij Like floriri. Po floriri more Lesh, a do te arrestohet?

 6. Kush pret deri ne mars o lehesi,a mund ta besh muajin tjeter se Rama ja mbathi ne usa sipas fahri ballifytyrbytha me pacavuren 55.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *