Nuk përmbahet i riu nga Korça, hyn me forcë në një banesë dhe përdhunon 20 vjeçaren

Policia e Korçës ka rrestuar një të ri me akuzën e përdhunimit. Në pranga ka rënë shtetasi  David P,  24 vjeç, banues në Korçë.

Policia thotë se “arrestimi i tij u bë pasi, më datë 03.10.2017, ky shtetas dyshohet se ka hyrë me forcë në banesën e një shtetase 20 vjeçare dhe ka kryer me këtë të fundit, marrëdhënie seksuale me dhunë”.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale : “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *