VIDEO/ Ulsi Manja: Ja kur nisin verifikimet e gjyqtarëve dhe prokurorëve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

“Nëse nuk fillojnë punën organet e Vetingut, Reforma në Drejtësi nuk mund të ecë përpara”.

Kryetari i komisionit të ligjeve Ulsi Manja shprehet për TemA TV se kur të nisin punën tre organet e vetingut atëherë zhbllokohet Reforma në Drejtësi.

Manja i ka cilësuar si politike veprimet e PD-së dhe jo në favor të vendit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Ulsi Manja: Ja kur nisin verifikimet e gjyqtarëve dhe prokurorëve”

  1. Luftetar Hoxha says:

    Jo zoti Ulsi Mane vetingu duhet te behet edhe per antetaret e vettingut, mos i mbroni hajdutet e mashtrusit qe jane emeruar ne Komisionin e Pavarur te Kualifikimit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *